Baterie do laptopów

Oferujemy praktycznie wszystkie modele baterii do notebooków. Ceny w zależności od producenta 80-100zł.

Punkt odbioru

Zapewniamy bezpłatny odbiór zamówionych produktów ze sklepów partnerskich.

Godziny otwarcia

Pracujemy od Poniedziałku

do Piątku w godzinach 10-18

Oferta

Naszą największą pasją są komputery. Oferujemy szeroką gamę produktów komputerowych - od podzespołów komputerowych, przez multimedia, akcesoria komputerowe, po notebooki i gotowe komputery. Oczywiście z roku na rok powiększamy nasz asortyment i wprowadzamy nowe usługi. Są to m in.:

 • serwis.jpg

  Serwis Komputerowy

  Twój komputer szwankuje ?  Zapraszamy do naszego serwisu. Zajmujemy się naprawą komputerów stacjonarnych, laptopów, monitorów. Usuwamy większość problemów sprzętowych i wszelkie programowe (reinstalacja systemu, usuwanie złośliwego oprogramowania).

 • santander.png

  Sprzedaż na raty

  Oferujemy bardzo korzystne oprocentowanie kredytu na zakup towarów w naszym sklepie.

 • img-netpunkt.png

  Netpunkt - odbiór osobisty

  Nie jesteśmy zwyczajnym sklepem internetowym, grupa Morele.net łączy wszystkie zalety internetowego sklepu z pewnością i dostępnością tradycyjnych punktów handlowych. Nasz punkt przy ul. Zagórskiej daje możliwośc bezpłatnego odbioru a przede wszystkim sprawdzenia produktu przed finalizacją transakcji. To zakupy w 100% bezpieczne. Świadczymy także usługi serwisowe oraz przyjmujemy zgłoszenia gwarancyjne.

 • logo-mip.png

  Odzyskiwanie Danych.

  Nawiązaliśmy wspólpracę z MiP Data Forensic. To największa w Polsce firma zajmująca się profesjonalnym odzyskiwaniem danych.