Nasz Sklep Internetowy

 Zapraszamy do naszego sklepu. Realizacja zamówień 24h. Odbiór osobisty 0zł.

Realizacja zamówień

Zamówienia złożone w sklepie comprix do godz. 16.00 , są gotowe do odbioru już następnego dnia!

Godziny otwarcia

Pracujemy od Poniedziałku

do Piątku w godzinach 10-18

TP-LINK AV500 Hybrid WiFi Kit (H5 KIT) -Cena promocyjna 179zł!!

Aktualności » TP-LINK AV500 Hybrid WiFi Kit (H5 KIT) -Cena promocyjna 179zł!!

2017-03-23 22:57

Konfiguracja szybkiej sieci domowej nie zawsze przebiega prosto i bezproblemowo. Czasami, mimo najlepszego routera, zdarza się, że są w Twoim domu miejsca, gdzie sygnał jest zbyt słaby. Dzięki TP-LINK AV500 HyFi możesz jednak zapomnieć o tego typu sytuacjach: to połączenie routera oraz modułu Powerline i extendera sieci WiFi.

W skrócie: ten zestaw pozwala na kompleksowe rozwiązanie problemów polegających na słabszym poziomie sygnału w niektórych częściach domu.  Po prostu wykorzystaj router N600 aby stworzyć siec bezprzewodową i podłącz extender WiFi. Proste, prawda?

Dołączony moduł sprawia, że możesz wykorzystać istniejącą sieć elektryczną aby rozszerzyć działanie sieci domowej. Dzięki temu nie musisz wiercić, kuć i ciągnąć kilometrów kabla po całym domu. Rezultat: stabilne połączenie w każdym miejscu. Dodatkowo można łatwo rozszerzać istniejące połączenie poprzez dodawanie do niego kolejnych modułów. Port USB pozwala na łatwe podłączenie drukarki czy udostępnianie multimediów w sieci.

Jeżeli posiadasz już router w domu, z którego nie chcesz rezygnować, możesz użyć tego z zestawu do poszerzenia istniejącej sieci. Wystarczy wyłączyć funkcję serwera DHCP. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się w wielopiętrowych budynkach.

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com