Baterie do laptopów

Oferujemy praktycznie wszystkie modele baterii do notebooków. Ceny w zależności od producenta 80-100zł.

Punkt odbioru

Zapewniamy bezpłatny odbiór zamówionych produktów ze sklepów partnerskich.

Godziny otwarcia

Pracujemy od Poniedziałku

do Piątku w godzinach 10-18

Artykuły budowlane i narzędzia (www.budujesz.pl)

 

www.budujesz.pl

Jesteśmy jedynym w swoim rodzaju budowlanym sklepem internetowym z 25-letnim doświadczeniem w branży, którego jakość obsługi i rzetelność biznesowa potwierdzona jest licznymi certyfikatami i wyróżnieniami. Gwarantujemy pełny wybór materiałów budowlanych oraz wykończeniowych, profesjonalne doradztwo przeszkolonej kadry oraz proste i szybkie zakupy. Nasze doświadczenia wywodzimy ze sklepu stacjonarnego i z powodzeniem przenosimy je na internet.

Dzięki sieci punktów odbioru zlokalizowanych w 16 miastach w Polsce dostawa produktów jest darmowa, a każdy klient ma możliwość sprawdzenia, czy produkt spełnia oczekiwania. Jeśli nie, jest również możliwość rezygnacji z zakupu i oddania go w punkcie odbioru. Zapewnia to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również cennego czasu naszych Klientów.

W naszej ofercie znajduje się ponad 120 tysięcy produktów, a liczba ta jest stale powiększana. W naszym asortymencie znajdują się materiały niezbędne do budowy domu, remontu, wykończenia wnętrz oraz szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi. Posiadamy w ofercie produkty wiodących marek, jak również mniejszych firm.